כתיבת תוכן, בלוגים ו SEO

SERVICES

מילים רבותי, מילים!

נכון ששיווק כיום סובב סביב טכנולוגיה, מחשבים ואלגוריתמים - אך אלו במסגרת התכנית השיווקית אינם יכולים להיות אפקטיביים לטווח רחוק ללא מילים. כפי שמוקדם היה להספיד את הספרים הכתובים על דף ונייר, כך תוכן איכותי, עשיר ומושקע הוא המפתח לשיווק דיגיטלי אפקטיבי ויעיל, והוא זה שיגרום לחשיפה גבוה של העסק ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש.

כיצד מגיעים לחשיפה גבוה ברשת? 

על מנת שהעסק יופיע בראש עמודי החיפוש של גוגל, תכנית השיווק חיבת לקחת בחשבון יצירה של תוכן מעולה, משמעותי ומקורי. תוכן כזה גורם לגולשים  לשהות לזמן ממושך יותר באתר או ברשת החברתית ולהפוך אותם לרלוונטיים. האלגוריתמים של הרשתות החברתיות וגוגל מחפשים להבין האם אתם יוצרים תוכן משמעותי, ויודעים לזהות ולהתייחס אליו כאשר הם יוצרים עבורכם חשיפה.  

כיצד תוכן איכותי מקדם את העסק?

כתיבה שיווקית נתפסת לרוב ככתיבה המתייחסת למטרה השיווקית בלבד, אך בעולם השיווק כיום זו תפיסה מוטעית. תוכן שיווקי חייב להיות איכותי ומושקע על מנת למשוך את הגולשים, לייצר עניין ותגובות, ליצור שיח ולבסוף קרבה דיגיטלית בין אנשים, שהם חלק ממטרות יוצרי הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש.

כמובן שתוכן איכותי חייב לשלב בתוכו  את מילות המפתח- ה SEO ולדעת היכן וכיצד "לשתול" אותם בתוכן העסק, על מנת ליצור זיהוי נכון ומדויק של העסק במנועי החיפוש ועל כן כתיבה שיווקית וכתיבה איכותית חייבות להתקיים זו לצד זו.

ההתמחות שלנו בעלמה ייעוץ ושיווק היא לייצר עבורכם תוכן שישלב בתוכו את המטרות השיווקיות של  העסק ואת מילות ה ,SEO יחד עם כתיבה איכותית ומקורית. הפקת בלוגים, כתבות, וניוזלטרים הם חלק מהדרכים בה אנו יוצרים עבור הלקוחות שלנו תוכן המייצר תנועה וחשיפה גבוה, ואלו שומרים את קהל היעד סביב העסק, ומייצרים לו חיים, תנועה ונוכחות בערוצים הדיגיטליים.

THE ALMA MODEL

 

המודל של עלמה - שיווק במיקור חוץ

שיטת העבודה של עלמה ייעוץ עסקי הינה שיטת עבודה ייחודית אשר פותחה בהתאם לצרכי השוק הדינמיים. בארגונים רבים אין מחלקת שיווק, או שמחלקות השיווק חסרות במשאבים, ולעיתים יש צורך בגוף חיצוני בכדי להפרות את החשיבה השיווקית. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

אנו מציעים לחברות שירות של ניהול שיווק ב – OUTSOURCING. אנו בונים יחד עם הלקוח אסטרטגיית שיווק במטרה לייצר תוכנית עבודה ברורה ועקבית  אשר תוביל להשגת המטרות העסקיות ולוקחים חלק פעיל בישום התוכנית והשגת התוצאות.

עלמה יעוץ עסקי הוקמה  בשנת 2010 על ידי מאיה עין- גיל   ומאז ליוותה עשרות לקוחות בתהליכי שיווק.

Everything is Marketing

נשמח לדבר

מוזמנים לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים

כל הזכויות על התכנים שמורות למאיה עין גיל , אין להעתיק או לשכפל ללא אישור בכתב

בואו נפגש! השאירו פרטים