ניהול רשתות חברתיות

SERVICES

איך אנחנו גורמים לרשתות החברתיות לעבוד בשבילכם?

הרשתות החברתיות שינו את חוקי המשחק של עולם השיווק והפכו להיות אחד הכלים המרכזיים והעיקריים של שיווק אפקטיבי, ממוקד, המאפשר להגיע לקהלים בתפוצה ארצית ועולמית. ניהול מדיה חברתית עבור עסק או חברה הוא מערך מורכב המצריך ידע בתחום השיווק והמיתוג  בשילוב ידע נרחב בתחום הדיגיטלי והאינטרנטי הכולל הבנה במערכות טכניות מורכבות וכיצד היא פועלת.

ידע מעמיק בשני האלמנטים הללו מאפשר את ניהול המדיות החברתיות בתכנית השיווק באופן כזה שהן  "עובדות" עבור מטרות השיווק ומשתלבות במערך השיווקי הכולל.

אופיין הדינאמי של הרשתות החברתיות מצריך מעקב צמוד אחר השינויים והדינמיקות שלהן בתוך עולם השיווק, הפרסום והמדיות הדיגיטליות.

איך משלבים בין מטרות השיווק של העסק לרשתות החברתיות? 

בעלמה שיווק ויעוץ אנו בוחרים את זירות הפעולה הדיגיטלית ואת הרשת החברתית המתאימה על פי צרכי העסק. אנו ממפים את סוגי הרשתות החברתיות הרלוונטיות ומכוונים את הפעילות השיווקית כך שתדבר, בין היתר, בשפת הרשתות החברתיות על מנת ליצור נראות, חשיפה, אקטיביות ופעילות שיווקית שוטפת בהן.

 

לכל רשת חברתית יש את הרוח שלה, את מטרותיה ואת אופן התנהלות חבריה, והכרה מעמיקה איתם תוביל ליצירת ערוצי שיווק אפקטיביים בהתאם למטרות העסק או החברה.

תובנות עסקיות כתוצאה מניתוח נתוני עולם הניו מדיה והמדיה הדיגיטלית הן מצרך משמעותי בתהליך בניית ויישום תכנית השיווק.  בעלמה שיווק ויעוץ נדאג שתעשו שימוש נכון, מדויק ואפקטיבי במסגרות הדיגיטליות ליישום מטרותיכם!

THE ALMA MODEL

 

המודל של עלמה - שיווק במיקור חוץ

שיטת העבודה של עלמה ייעוץ עסקי הינה שיטת עבודה ייחודית אשר פותחה בהתאם לצרכי השוק הדינמיים. בארגונים רבים אין מחלקת שיווק, או שמחלקות השיווק חסרות במשאבים, ולעיתים יש צורך בגוף חיצוני בכדי להפרות את החשיבה השיווקית. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

אנו מציעים לחברות שירות של ניהול שיווק ב – OUTSOURCING. אנו בונים יחד עם הלקוח אסטרטגיית שיווק במטרה לייצר תוכנית עבודה ברורה ועקבית  אשר תוביל להשגת המטרות העסקיות ולוקחים חלק פעיל בישום התוכנית והשגת התוצאות.

עלמה יעוץ עסקי הוקמה  בשנת 2010 על ידי מאיה עין- גיל   ומאז ליוותה עשרות לקוחות בתהליכי שיווק.

Everything is Marketing

נשמח לדבר

מוזמנים לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים

כל הזכויות על התכנים שמורות למאיה עין גיל , אין להעתיק או לשכפל ללא אישור בכתב

בואו נפגש! השאירו פרטים