בניה וניהול אתרי תדמית ומסחר

SERVICES

מה האתר "מספר" ללקוחות שלכם?

אתרי תדמית ומסחר הם הרבה מעבר ל"כרטיס ביקור מודרני" של העסק, אלא הם מכלול הייצוגים של החברה או העסק עבור קהל לקוחותיו. ברוב המקרים האתר יהיה הפעם הראשונה שהלקוח "פוגש" בעסק, ופעמים רבות זה מה שיקבע את המשך ההיקשרות שלו עם העסק. מעבר לכך שהאתר והתוכן המוצג בו מספרים ללקוח על החברה, האתר מספר ללקוח כמה תשומת לב הוענקה לו במהלך החשיבה העסקית -  מהי חווית המשתמש,  כיצד האתר מונגש עבורו - באיזו מידה האתר ברור ונהיר עבור הלקוח, והאם קל לנווט בתוכו, ואיזה מידע רלוונטי עבור הלקוח ניתן למצוא בו.

האתר- "המכסה" לתכנית השיווק שלכם!

ליצירת אתר תדמית ואתרים מסחריים יש שני ממדים מהותיים – מימד התוכן וממד ויזואלי שחייבים להתקיים בהלימה למטרות השיווקיות, ולהתכתב עם התוכנית השיווקית הכוללת. האתר אינו יכול להבנות בנפרד מהמטרות השיווקיות ולכן כדאי שמי שבונה אותו יהיה מודע היטב לכל האלמנטים והיעד השיווקי של העסק.

 

מומחי השיווק של עלמה יובילו אתכם צעד אחר צעד לבניית אתר העונה על שני הממדים הללו, תוך התייחסות מעמיקה למיתוג, לזהות ולאופי העסק, למתחרים ולקהלים בהם העסק מתמקד, והתאמת האתר לצרכי בית העסק והלקוח תוך שילוב של מטרות התכנית השיווקית והטמעתן בתהליך בניית האתר.

מדוע בניית האתר הוא רק השלב הראשון? 

כיום, כאשר מידת החשיפה במנועי החיפוש נקבעת על ידי תנועת הגולשים באתר –"טראפיק",  קידום האתר הופך מהותי בתהליך החשיפה של האתר ברשת וברשתות החברתיות. על כן בניית האתר היא השלב הראשון, אך קידומו הוא זה שיקבע את הצלחתו השיווקית ואת התאמתו לתכנית השיווקית.

 

בעלמה שיווק אנו שמים דגש מרכזי על אסטרטגיות חשיפה המבוצעות לאחר אנליזה של צרכי השוק והלקוחות, תוך בניית קמפיינים אפקטיביים במדיות הדיגיטליות. אנחנו מוודאים כי האתר לא נותר "רדום" במדיה הדיגיטלית אלא מתעורר לחיים באופן אקטיבי ובהתאם למטרות העסק.

THE ALMA MODEL

 

המודל של עלמה - שיווק במיקור חוץ

שיטת העבודה של עלמה ייעוץ עסקי הינה שיטת עבודה ייחודית אשר פותחה בהתאם לצרכי השוק הדינמיים. בארגונים רבים אין מחלקת שיווק, או שמחלקות השיווק חסרות במשאבים, ולעיתים יש צורך בגוף חיצוני בכדי להפרות את החשיבה השיווקית. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

אנו מציעים לחברות שירות של ניהול שיווק ב – OUTSOURCING. אנו בונים יחד עם הלקוח אסטרטגיית שיווק במטרה לייצר תוכנית עבודה ברורה ועקבית  אשר תוביל להשגת המטרות העסקיות ולוקחים חלק פעיל בישום התוכנית והשגת התוצאות.

עלמה יעוץ עסקי הוקמה  בשנת 2010 על ידי מאיה עין- גיל   ומאז ליוותה עשרות לקוחות בתהליכי שיווק.

Everything is Marketing

נשמח לדבר

מוזמנים לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים

כל הזכויות על התכנים שמורות למאיה עין גיל , אין להעתיק או לשכפל ללא אישור בכתב

בואו נפגש! השאירו פרטים