top of page

ניתוח אתר 

אחד החלקים החיוניים ביותר של כל עסק הוא אסטרטגיית שיווק שמתווה ומנחה את קידום העסק. אסטרטגיה שיווקית מבטיחה שהכסף שעסק מקצה לקידום מוצריו ושירותיו מושקע בצורה מושכלת. ללא אסטרטגיה, סך התקציב של העסק יכול להיות מושקע בסופו של דבר בערוץ אחד או בשיטה אחת בלבד ולא להגיע לשוק האופטימלי.

על מנת ליצור אסטרטגיה שיווקית יעילה, עסק זקוק לעזרתו של מנהל שיווק. אבל עם כל התחרות באינטרנט, תפקידו של מנהל שיווק יכול להיות מורכב. הם צריכים להבין את הצרכים של עסקים, לקוחותיהם וכיצד להתבלט בין המתחרים בדרכים החדשניות והייחודיות ביותר.

למנהלי שיווק יש תפקיד מפתח בהבאת מוצרים או שירותים של עסקים לאנשים שצריכים או רוצים אותם. לעתים קרובות הם פועלים דרך ערוצים רבים ושונים כדי להשיג זאת. אנשי מקצוע אלו הכרחיים להצלחתו של עסק מכיוון שעבודתם יכולה להשפיע ישירות על הרווחים ועל אסטרטגיות התמחור של העסק.

עם זאת, עבור עסקים רבים, האפשרות להעסיק מנהל שיווק פנימי אינה אפשרית בגלל הון מוגבל, גישה לקויה לכישרונות וחוסר כישורים וניסיון בתחום ספציפי. כתוצאה מכך, עסקים רבים פונים למאמצי שיווק במיקור חוץ.

מדוע מיקור חוץ מאמצי שיווק יכולה להיות אחת ההשקעות הטובות ביותר
עבור בעלי עסקים רבים, אסטרטגיות מיקור חוץ לשיווק, לסוכנות שיווק או לספק שירותי צד שלישי, היא פתרון חכם. הנה הסיבה:

חדשנות משופרת
עסקים עובדים לעתים קרובות עם אותן אסטרטגיות או טקטיקות מבלי לבחון אפשרויות אחרות. אבל מיקור חוץ הוא דרך יעילה להתרחק מזה ולקבל גישה לאנשי שיווק בעלי נקודת מבט חדשה ויכולים להציע רעיונות חדשים למאמצי שיווק חדשניים.

הרחבת המומחיות
כאשר עסקים במיקור חוץ את השיווק שלהם לסוכנות, הסוכנות מתמקדת בדבר אחד בלבד: שיווק. הכישורים והמומחיות הניתנים מגוונים הרבה יותר כדי להועיל לעסק.

פינוי זמן לעובדים
עסקים שמבצעים מיקור חוץ מאפשרים לצוות הבית שלהם לפנות מזמנם ולהתמקד במשימות שהם נשכרו לעשות, במקום להתעסק בשיווק.

קנה מידה מהיר של המאמצים
כאשר עסקים צריכים לפעול במהירות לפי תוכניות השיווק שלהם, הסתמכות על משאבים קיימים עלולה להפריע למאמצים. מיקור חוץ של סוכנות שיווק או ספק שירותים ייעודי מעניק לעסקים רוחב פס גדול יותר להגדלת המאמצים במהירות.

לחסוך כסף
העסקת אנשי שיווק פנימיים עשויה להיות יקרה מאוד. הסיבה לכך היא שעסקים צריכים לשלם לצוותי משאבי אנוש כדי למצוא מועמדים, להוציא כסף על משאבים כגון חומרה, לשכור שטחי משרד ולשלם עבור הטבות נוספות כגון ביטוח.

מה אנחנו בוחנים כאשר אנו מנתחים אתר?

Planning-אפיון 

שלב האפיון הוא השלב בו שואלים את השאלות מהן המטרות העכשוויות שלכם בהקמת האתר ואיך האתר יצטרך לענות עליהן?  מהם צרכי הלקוחות עליהם האתר אמור לענות? איזה מידע האתר אמור לספק? מה אתם מצפים מהלקוחות שיעשו באתר? מי המתחרים שלכם? בשלב זה מחליטים על מטרת האתר, מבנה האתר והניווט בו.

Usability-ממשק משתמש

האתר צריך להיות קל, נח, נעים ומובן לתפעול. אם הוא לא יהיה, אף אחד לא ירצה להישאר בו ואתם תפסידו את כל המטרה שלשמה הוא קם. חווית משתמש היא תורה שלמה ותנו לנו לעזור לכם לפענח אותה.

Design-עיצוב

אין דיגיטלי בלי ויזואלי...העין האנושית נמשכת לאסתטיקה ועל המסכים זה בולט עוד יותר. גם אם כתבתם את התוכן המושקע ביותר עיצוב לא טוב יסתיר את כל העבודה הקשה שלכם. עיצוב מוצלח לדוגמה מקפיד על התאמה למיתוג הלקוח, צבעוניות עקבית, באנרים ואייקונים ה"מדברים" את שפת המותג וכ"ו.

Responsive-מותאם מובייל

מחקרים מראים שרוב הגלישה ברשת נעשית מהמובייל. נשים דגש מרכזי על חווית המשתמש במובייל, כיצד האתר שלכם נראה שם ואיך לתכנן מראש שהוא יהיה ידידותי לגולשים מהסמארטפון.

Content-תוכן איכותי

תוכן שיווקי חייב להיות איכותי ומושקע על מנת למשוך את הגולשים, לייצר עניין ותגובות, ליצור שיח ולבסוף קרבה דיגיטלית בין אנשים, שהם חלק ממטרות יוצרי הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש.

Building-פיתוח וטכנולוגיה

בחינת הטכנולוגיה עליה ממובסת האתר, הוספת אפליקציות התומכות בחווית המשתמש, שיפור הניווט 

SEO-קידום אורגני

בעידן כה תחרותי, חשוב שהאתר שלכם יהיה נוכח בגוגל בראש התוצאות.  איך עושים זאת? איך בוחרים את מילות המפתח ואיך משלבים זאת באתר בכדי להופיע בתוצאות.

 בעלמה יעוץ ושיווק אנו מעניקים שירות ניתוח אתרים שיעזור לכם להקים אתר שהוא בית, אתר שהגולשים שלכם ייהנו להיות בו, שיהיה להם קל להתמצאות בו ושגם הם יוכלו להרגיש בו בבית. בעלמה יעוץ ושיווק נתחנו, אפיינו והקמנו עשרות אתרים המשמשים כבית אמיתי ללקוחותינו בדיגיטל. אנו חיים ונושמים אתרים ונשמח לעבור אתכם את תהליך ניתוח האתר על מנת שתוכלו להפיק ממנו את המטרות שלכם.

bottom of page